Коробка для піци крафт Т-22 – надійна ЕКО-упаковка для піци, створена спеціально для упаковки, транспортування та зберігання великих піц. Виготовлена з екологічно чистих матеріалів, з міцного картону марки Т-22, коробка коричневого кольору, без малюнка, виглядає акуратно та підходить для закладів будь-якого формату. Конструкція коробка шестикутна з кришкою, що відкидається забезпечує зручність пакування і комфорт для клієнта при відкриванні.
Розміри коробки: діаметр 400мм, розмір 400х400 мм, висота 37 мм, вага 150 гр – оптимальні параметри для великої піци, яка зберігає форму під час доставки. Завдяки міцному картону, коробка жиростійка і чудово тримає тепло, тому підходить як упаковка для піци і як упаковка для доставки.
В одній партії – 50 штук в упаковці, при цьому на сайті вказана актуальна ціна за 1 шт, що дозволяє замовляти продукцію гуртом та вроздріб. Така ЕКО-коробка для піци – справжня вигідна пропозиція для бізнесу: піцерій, кафе, служб доставки та фуд-сервісів, які цінують якість, легкість утилізації та швидкий розпад упаковки. Ви можете купити коробки в магазині B2B Service з оперативною доставкою по всій Україні.
| Загальні | |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Колір | світло-коричневий |
| Країна виробник | Уккраїна |
| Матеріал | картон марки Т-22 |
| Розмір | 40*40 см |
| Висота | 3,7 см |
| Діаметр | 40 см |
| Призначення | для упаковки, транспортування та зберігання великих піц |
| Ціна за | 1 шт |