Про нас

B2B SERVICE ™ є офіційним імпортером і виключно ексклюзивним дистриб'ютором основних груп господарських товарів повсякденного попиту для:

- Офісів і Офісних Центрів;

- HoReCa;

- Клінінгових компаній;

- Виробничих компаній;

- Установ охорони здоров'я;

- IT компаній;

- Салонів краси;

- Retail компаній;

- ТРЦ;

- АЗС;

- та інших компаній.

Довготривалі бізнес відносини з виробниками побутових товарів, Shijiazhuang Tangju Trading Co., Ltd. China., DONG HO TECHNICAL SERVICE TRADING PRODUCTION CO. China та інш., дозволяють нам завжди надавати клієнту оптимальну пропозицію, кращий вибір і вигідну оптову ціну. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними виробниками, що дозволяє поставляти нашим клієнтам тільки якісні товари, перевіркою яких займається наш відділ контролю якості. 

Імпорт господарських товарів і широка мережа дистрибуції дозволяє забезпечувати постійну наявність товарів і вигідні ціни, а сучасні логістичні процеси дозволяють реалізовувати безперебійну і якісну поставку товару в десятки тисяч торгових точок по всій Україні.

Завдяки прямим оптовим поставкам господарських товарів, ми можемо запропонувати найвигіднішу оптову ціну на наш асортимент:

- Товари для HoReCa, Ресторанів;

- Господарські рукавички;

- Серветки для прибирання (Мікрофібра, Целюлоза, Віскоза);

- Губки для миття посуду;

Товари для прибирання кухні.

Для отримання унікальної цінової пропозиції на постачання побутових товарів для Вашого бізнесу, Вам потрібно лише подзвонити по тел. +38 (044) 334 58 58.

Головний офіс компанії B2B SERVICE ™: м. Київ, ул. Євгена Сверстюка 11Б, БЦ Армаріс.


Перегляньте відгуки клієнтів про компанію B2B SERVICE в Google My Business.