Контейнер Крафт паперовий з ламінацією – універсальне ЕКО рішення для других страв, для салатів, для гарнірів, для пасти, для випічки та десертів. Виготовлений з безпечного харчового картону, має щільність паперу 260 г/м2 та надійне покриття 1РЕ ламінація, завдяки чому контейнер паперовий для гарячих страв підходить для подачі, зберігання та транспортування гарячих і холодних страв без протікань.
Форма зручна у використанні: коричневого кольору, ширина 160мм, довжина 215 мм, висота 60 мм, об'єм 1880 мл – цього достатньо для повноцінної порції страви ресторанного рівня. В одній упаковці 25 штук в упаковці, транспортний ящик містить 200 штук в ящику, що зручно для закупівель гуртом та вроздріб. Актуальна ціна за 1 шт вказана на сайті.
Такий Крафт контейнер – це вигідна пропозиція для бізнесу HoReCa, кейтерингу, служб доставки. Ви можете купити якісні ЕКО контейнери з оперативною доставкою по Україні в магазині B2B Service.
| Загальні | |
| Кількість в упаковці | 25 шт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | картон |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21,5 см |
| Кількість в ящику | 200 шт |
| Об `єм | 1880 мл |
| Призначення | для подачі, зберігання та транспортування гарячих і холодних страв |
| Ціна за | 1 шт |
| Ширина | 16 см |